תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
עשב חיטה2018-05-20T18:58:50+00:00

עשב חיטה

כך קרה שאישה שנכנסה לקנות סלט, וראתה אותי, שאלה אם אני זוכר אותה. לא זכרתי, אבל היא סיפרה ששנים לפני הסברתי לה שהתמודדותה עם סרטן חוזר (לא זוכר איזה סוגיוכל להצליח רק עם שינוי תזונתי למזון נא, והמלצתי לה על עשב חיטה וגם הסברתי לה שלחץ בעבודה כמובן גם גורם לחומציות הגוף, וכדאי לשנות אורח חיים, כי זה יכול לעזור.

ואצלה זה עזר, והיא סיפרה שמשפחתה עברה לצפון למושב שקט, והיא הפסיקה את עבודתה, והחלימה.

ואני, שאני עד אז אישי לא האמנתי ממש בסגולות של עשב חיטה, התחלתי לבדוק עליו ברשת, ובאופן מפתיע מצאתי עדויות ומחקרים קליניים שלגמרי הצביעו על השפעותיו, וכנראה העיקרית, היא הפיכה הגוף ליותר בסיסי.

התחלתי אישי לשתות אותו, רק שעדיין הפעלתי את המסעדה, ועם כל שתיית הקפה שלי, לא נראה לי שהעשב באמת השפיע אז עלי מבחינת בסיסיות וחומציות, מה שכן, חד משמעי היה לי יותר סיבולת בריצות שלי, וזה גם הגיוני, כי עקב שתייתו נכנס יותר חמצן לתוך הגוף.

אבל, כשקראתי עליו, נתקלתי במקרה במאמר מאת מגדל כלבים גזעיים, שהסביר איך העשב לגמרי עזר לו בגידול ושמירת בריאותם של הכלבים שהוא גידל.

כדאי לציין שבניגוד להרבה תרופות מסחריות, מעשב חיטה לא ניתן להרוויח משמעותי, כלומר יש חברות שמייבשים אותו ומשווקים אותו כטבלה או אבקה, אבל בטוח אין מגדל עשב שמפברק מחקרים ועדויות, כלומר דברים כאלה שהם זולים, לא מוצאים הרבה תמיכה מסחרית, כי אין הרבה שוק בזה, ואז העדויות הופכים להיות משמעותי יותר

הכתבה של מגדל הכלבים הגזעים נתן לי לנסות את עשב החיטה על מקסי, שאז, בקיץ 2012, היה די רזה אחרי חודשים שירד במשקל. עשינו בדיקות וטיפולי שיניים, אבל זה לא עזר.

נתתי למקסי לשתות, והוא שתה, ויום אחרי זה עוד פעם (עשב סחוט טרי, יש לי מכונה), והוא נשאר בעל החיים היחיד ששתה בעצמו, ובאופן מוזר ביותר, אולי צירוף מקרים אחרי שבוע שוב התחיל לאכול גם את הרויל קנין שלו, ולא רק אוכל רטוב, ושוב השמין.

ולי אישי גם היו בעיות שיניים, בעיקר בגלל שתייה מופרזת של קפה ממותק, והסתבר שלפחות אצלי עשב החיטה ממש עזר, ואני יכול להתגאות שב-22 וחצי שנים פה עדיין לא נזקקתי לשירותי רפואת השיניים פה.

–> בחזרה לדף הסיכום

תגובות ושאלות