תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
עוגיות כלבים עם חמאת בוטנים2018-05-15T03:24:24+00:00

עוגיות כלבים

היה ניכר אצלנו האחוז הגבוה של לקוחות שהגיעו עם כלבם, וכמובן התבקש להציע גם להם משהו בריא. אז הנסיון הראשון היו פרוסות בטטה אפויות וגם מיובשות, וזה התקבל יפה בעיקר בגזעים הגדולים יותר. בהמשך ניסינו כמה מתכונים שקיים ברשת של עוגיות כלבים אפויות, ולהלן המתכון המאוד פשוט וגם המוצלח מכולם, כנראה בגלל האחוז הגבוה של חמאת בוטנים בפנים.

וכמובן כל הרכיבים הם רכיבים שגם אנחנו אוכלים, אז בהחלט העוגיות גם מתאימות לנו, אבל בגלל שהם עבור כלבים הם כמובן לא מתובלות (אסור להם מלח).

וכן, מעל 90% של הטובים מלקוחותנו (על ארבע) אכלו אותם (על פי המתכון למטה) בתאבון, וכמובן שמחו לחזור.

ובאופן כללי אתם צריכים לדעת שבהחלט ניתן לגדל כלבים טבעוניים וצמחוניים ותמצאו התייחסויות ברשת. בין היתר הכלב המבוגר בעולם על פי ספר גינס היה טבעוני.

אבל, חשוב להבחין בין מזון טבעי, קראי קטניות ואורז מבושל, וירקות טריים, לבין מזון ייבש טבעוני, כי כל מזון ייבש ייגרום לבסוף לאי תפקוד כלייתי, אז לא מומלץ להאכיל כך לאורך שנים, ולפחות לשלב גם מקור מזון לך.

לי אישי היתה כלבה שאספתי בתום שירות מילויים מהחוף של אילת, והיא גדלה כ-8 שנים על מלא עצמות ששכנים הביאו, וב-10 שנים אחרי זה אכלה בעיקר עגבניות (כי עברתי דירה לתל אביב), וסירבה באופן עיקש לאכול אוכל ייבש מיועד לכלבים. היא כן גם אכלה את האוכל שלהם, ובמיוחד כמובן פינוקים (רטובים) והיא הגיע לגיל 21 ואולי אף יותר. תמיד קשה להפרד ועדיין אני מתגעגע אליה.

Peanut Dog Cookies

 

המתכון הבא: תחליף ביצה למאפים

תגובות ושאלות