תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
מיצי ירקות ושייקים ירוקים2018-05-20T14:05:15+00:00

מיצי ירקות ושייקים ירוקים

בגדול משהו טריוויאלי, אבל בהחלט חשוב ומועיל.

הרעיון היא לא רק לאכול משהו בריא, אלא גם לשתות, ומיצי ירקות, גם אם זה רק מיץ גזר הם בריאים ובטוח כל אחד ואחד מקוראי שורות אלה שתה כבר מיץ גזר או מיץ סלק עם תפוח.

ובעניין של שייק, העיקרון הוא להכניס דברים מאוד בריאים (עלים ירוקים) למשהו די בריא (שייק פירות, שהוא בריא, אבל בדרך כלל גם מתוק, וזה הדבר הפחות בריא). אז, כמו כל הדברים האחרים, ניסיתי את זה וזה באמת עובד.

גיליתי את השייקים הירוקים זמן קצר אחרי שסגרתי את סניף דיזנגוף באפריל 2007. הייתי אמור לעבור למקום אחר, אבל מישהו אחר לקח לי אותו (אחרי לחיצת יד עם בעלת הבית, לפני חתימת החוזה), ובלי שזה היה מתוכנן, מצאתי את עצמי עם מקום סגור, אבל בלי מקום חילופי בינתיים. אז חיפשתי כמובן, ובמקביל למדתי באינטרנט עוד, ואז בדיוק הפכו השייקים הירוקים לפופולריים בארה”ב, והתחלתי להכין אותם בבית.

וכמו שסיפרתי בפוסט על הנבטה, שהנבטים מאוד עזרו לי לריצה, אז אחרי כ-25 שנים של אכילת נבטים, ולא מעט שנים של ריצה קבועה, השייקים הירוקים אכן עזרו, ולגמרי נתנו לי יותר כוח. יתר מזה, ואמיתי לגמרי, אז, בגיל 37, היו כבר שערות לבנות, ואני משקר אם אני לא מודה שגם ניסיתי שייקים ירוקים כדי להחזיר את הגלגל לאחור, ואחרי חצי שנה של שייקים, אכן השערות הלבנות שוב נעלמו. ניתן לקרוא באינטרנט לא מעט על זה, ההסבר הוא כמות רצינית של מינרלים שמשתחררים בגוף הודות לשייק הירוק.

ומי שלא יודע איך להכין את השייקים שלו, כך שהם יהיה בריאים ומזינים, אשמח להסביר ומסגרת הסדנא המעשי ונייצר ונשתה ביחד.

כתבות בעברית ובאנגלית על שייקים ירוקים יש המון, וגם כן מתכונים לא חסרים. מומלץ לגוון בסוג הירוקים, בדרך כלל יהיו לכם העדפות, ותמיד טוב ללכת עם מה שטעים לכם.

העמוד הבא: צפיפות תזונתית ומזונות על

תגובות ושאלות