תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
מין2018-05-20T06:35:47+00:00

מין

באופן מובן מאליו, מי שאוכל פחות שמן יהיה עם פחות שומן גוף, ולכן גם יהיה יותר פעיל. כמו כן, שומן מתבטא בתאי שומן גדולים, אבל גם כן בשומן בכלי הדם, ושומן זה בסופו של דבר (כלומר עם השנים) גורם לסתימת עורקים, ועם זה גם בעורקים שמובילים לאיבר המין הגברי. ולכן האזהרה שמזון מין החיי יכול לגרום לאין אונות (אימפוטנציה).

לעומת זאת, מזון מן הצומח הוא לא רק בריא, אלא מכיל במזונות מסוימים כמות גדולה של מינרלים כמו אבץ וויטמינים מקבוצת ויטמין B, שהוכיחו את עצמם בהגברת החשק המיני. מזונות מרוכזים במינרלים וויטמינים ניתן להשיג ואף לגדל בקלות, מדובר על קטניות מונבטות. תוסף מזון אחד אגב מצטיין בכמויות גבוהות ביותר של אבץ וויטמינים מקבוצת B, ואלה השמרים התזונתיים, או, כמו שהם נקראים אצלנו,שמרי הבירה. ואלה מוציאים שימוש נרחב לאורך כל התפריט שלנו, כך שכמעט כל מנה אצלנו מכיל כמות נכבדת של שמרי בירה.

כתבה זאת מסבירה במקצת את הקשר בין תזונה ומין.

רשימה של מזונות המועילים במיוחד לתפקוד המיני תמצאו כאן.

וכמובן, יש יתרונות נוספים בתזונה צמחית בהקשר המיני, והוא הניסיון של לא מעטים שנוזלי גוף הופכים להיות יותר טעימים, שזה מוסבר עם העובדה, שהמזון, שהוא מהווה את חומרי הגלם ממנו מערכת העיכול שלנו שולפת את הנוטריאנטים כדי לבנות את התאים. ומזון צמחי הוא תמיד יהיה פחות חומצי ויותר נקי מרעלים (ואנטיביוטיקה והורמונים) מאשר מזון מן החי.

העמוד הבא: תורת היחסות

תגובות ושאלות