תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
צום מיצים2018-06-27T01:59:36+00:00

צום מיצים

יש בצום הרבה מאוד פוטנציאל ריפוי ומי שמחפש דרך מהירה להוריד גם משקל וגם להתרפא עד כמה שאפשר, אז צום יהול להיות אופציה טובה. המטרה לשחרר אנרגיה ממערכת העיכול, ובו זמנית לתת לגוף את הויטמינים, מינרלים וסיבים שהוא זקוק לו, והעניין עובד, וכמובן ניתן לעשות אותו גם עצמאית בבית וגם במסגרת של קבוצה או חופשה מודרכת.

אבל, מאחר שפגשתי במשך השנים לא מעט לקוחות שעברו לפחות פעם אחד צום מיצים, ולעיתים גם מבצעים אותו קבוע פעם בשנה או שנתיים, אז כן יש כמובן חשיבות לאכול נכון ובריא גם לאחר הצום, כלומר הצום לא יוכל לכסות על שנה של אכילה פרועה, וכן יש העמסה על הגוף במשך הצום, ולכן הצום המעולה כדי להתחיל אורח חיים בריא, ולגמרי מומלץ להמשיך עם הכיוון לאחר סיום הצום.

נא לשים לב שבמצבים מסויימים מומלץ ליווי רפואי, וכמובן יש הרבה מסגרות ואתרים שניתן לבצע בהם צום מיצים מבוקר, ובראשם מצפה עלומות בגליל.

מדריכים תמצאו רבים ברשת, כמו בכתבה הזאת בוואלה וב-ynet ומכונת מיצים עצמה (די הכרחית עבור צום מיצים ושימושי גם אחרי זה) גם כן ניתן להזמין הביתה, עדיף תוצרת Breville, הם עמידים (גם בדגם הזול) וקלים לניקוי. אתר lastprice בדרך כלל מציע (עם חנויות אחרות) את המחיר הנמוך וגם מספקים תוך ימים בודדים (ולעיתים ביום למחרת).

ואחרון, נעשה ב-2010 סרט די נחמד על צום מיצים והשפעותיו, ניתן לראות אותו ב-youtube, ויש גם סרט המשך מ-2014.

 

העמוד הבא: קומבוצ’ה ומזונות מותססים

תגובות ושאלות