תיאום הדרכה פרטית
0544-234407
[email protected]

WhatsApp chat
השיעורים ועלותם2018-11-22T05:58:24+00:00

השיעורים ועלותם

ראשית, ואתם גם תקראו את זה במקומות אחרים באתר, אין שום דבר שאני יודע או אוכל להמליץ לכם, שלא הסברתי באתר זה. והסיבה מאוד פשוטה, שהזכות לבריאות ולמידע הוא בסיסי, וחייב להיות זמין באופן שווה לכולם.

מה שכן, אוכל כמובן לכוון אותכם באופן מותאם, כי אכן למישהו שלא התעסק בעבר עם תזונה, קשה להתמצא, ומן הסתם דרך בודהה בורגרס הבנתי לאורך השנים איך להסביר ומה להדגיש, והעניין פחות בפרטים, אלא בהבנה של מה נכון ואיך בקלות ניתן להפוך לטבעוני, וכאמור, וגם זה נכתב באתר שוב ושוב, חשוב הנסיון והרצון ולא חייבים לעשות משהו 100%, כי כל דבר בריא שאתם תאכלו במקום משהו לא בריא, יעזור לכם.

יש שני שיעורים, אחד מטפל ב-למה והשני ב-איך, ושניהם נועדו לקצר זמן ולעזור לכם להתחיל היום במקום מחר או מתישהו.

השיעורים הם לא זולים במיוחד, ואני מתנצל על זה, ולא פעם מזכירים לי אלה שהשתתפו בעבר בסדנאות שקיימתי בבודהה בורגרס (והיו כמה אלפים במצטבר והם גם עיקר אלה שעדיין פונים ומפנים אלי) שאז רק גיביתי 30 ש”ח, אבל כמובן ברוב הסדנאות השתתפו בין 20 ל-30, ולכן באופן מצטבר הסכום שהתקבל ביחד היה משמעותי יותר גבוה מאשר כעת עלות שיעור אישי. אבל זאת פחות הסיבה, אלא לרוב אני כמובן מוזמן על ידי בני משפחה או חברים קרובים לנסות לשכנע מישהו שעדיין לא השתכנע, והלוואי שהייתי יכול להגיד שיש לי קסם שאני יכול להפעיל, וכמובן שאין לי, ואכן המכשול הגדול הוא להסביר משהו שאף רופא לא אמר לאדם החולה מולי, כאשר בדרך כלל מדובר על מחלת הסרטן. אז כמובן אני משתדל, אבל לעיתים קרובות מאוד אין ברירה מאשר לבקר שוב (כל עוד שאני גאוגרפי יכול להיות בסביבה, ולנסות לבנות יחסים של אימון, ולעיתים זה עוזר, ולעיתים לא. וכן, כבר מ-2008 אני העברתי גם סדנאות פרטיות, וכמובן איפה שאני לא מצליח להסביר, הלקוח ממשיך באותה התזונה שכבר גרם לגידול ראשון, וניתוח מוצלח הוביל אותו באופן שגוי לחשוב שהכל בסדר ובדרך כלל לא מבינים שהגוף ממשיך לייצר את הגידול המאיר הבא, והלוואי שהייתי יכול באמת להשפיע על כל אחד, אבל זה כמובן לא מצליח תמיד, או יותר נכון בדרך כלל גם אני לא מצליח לשכנע מישהו שבני משפחה לא הצליחו לשכנעו, אז המחיר חייב גם לכלול שיחות נוספות וכן, לצערי, לעיתים פרידה, כי עדיין יש יותר מדי לקוחות שמבינים מאוחר מדי שכנראה היה נבון איכשהו לאמץ את המלצותיי. לפחות ניסיתי, ובעמוד “דרכי שכנוע” הרחבתי על נושא זה.

העלות היא 250 ש”ח עבור השיעור העיוני ו-330 ש”ח עבור הסדנא המעשי (כולל מע”מ), לא כולל נסיעה אליכם מחוץ למרכז תל אביב (פירוט עלויות נסיעה כאן). וכן, ניתן לצרף עד 4 אנשים נוספים בלי תוספת עלות, וכל משתתף נוסף (החל מהשישי) יעלה 40 ש”ח. שני השיעורים ביחד עולים 500 ש”ח.

עלות של הרצאה עיונית או סדנא מעשית מול 11 עד 40 משתתפים הוא 700 ש”ח ו-עבור שני השיעורים 1000 ש”ח, ו-950 ש”ח ו-1300 ש”ח עבור מספר משתתפים יותר גדול.

אורך השיעור נא בדרך כלל מסביב השעה וחצי, כאשר כמובן מספר המשתתפים משפיע, ובכל מקרה ננסה לא להאריך מעבר לשעתיים. ואתם מבינים בהקשר זה את תוספת התשלום (הצנוע) עבור משתתפים נוספים, כי באופן טבעי ולגמרי מבורך, שאלות מצדכם יתפסו ביחד עם התשובות חלק ניכר מהזמן, ולא מעט פעמים פגישות התארכו מעבר לשלוש שעות, כי לכל אחד היו בעיות ועניין אחרים, וטוב שגם יתר המשתתפים שמעו ולמדו על פתרונות ייחודיים, ועדיין איכשהו אני צריך לשכלל עניין זה במחיר.

אין עלות לשיחת היכרות טלפונית, שבו ננסה להבין מה מצבכם ויעדכם וכמובן גם איפה ומתי נפגשים. אם עדיף לכם להשאיר פרטים כדי שאחזור אליכם, אז כמובן גם זה מתאפשר בדף יצירת הקשר, וכמובן גם דרך לחיצת על כפתור אפליקציית ה-whatsapp. לא תמיד אוכל לענות או להשיב באופן מיידי, אבל כמובן תמיד אני חוזר אליכם במהלך אותו היום.

אם שאלתם את עצמכם על מה נדבר בגדול, אז בדף הזה יש פירוט של השיעור העיוני, ופירוט של מזונות בסיסיים ומועילים שניתן להכין בקלי קלות ירכיבו את הסדנא המעשי, ותרגישו לגמרי חופשי להעתיק וליישם. לעיתים לפחות חלק מהדברים לא ימצא ברשותכם, ולכן ציינתי ליד כל מזון את עלות חומרי הגלם, אם תרצו שאביא. בחלק קטן מהם מועיל הכנה (כמו השראה), וכמובן גם זה ניתן לעשות מראש.

ומאחר שכמה מכם הכירו אותי עוד מבודהה בורגרס  ובהחלט ריגשתם אותי לקבל פניות שהציעו לתרום לי, ותודה, אבל אני בסדר, גם כלכלית, ואם אתם חושבים שתוכן האתר עוזר או עזר לכם, אז בהחלט ניתן לתרום, וזה חשוב, ולדעתי כל ארגון למען בעלי חיים או למען זכויות אדם יהיה בחירה טובה, גם עבורי, ושוב תודה.

העמוד הבא: אזורי ועלויות הגעה

תגובות ושאלות